ÖNÁLLÓ SZERVEZETI EGYSÉGEK - FŐMTERV ZRT.
IRODÁK EGYSÉGVEZETŐK TELEFON EGYSÉG E-MAIL EGYSÉGVEZETŐ E-MAIL
Takács Miklós - közlekedéstervezési igazgató +36 1 345-9581   takacs.miklos@fomterv.hu
Úttervezési iroda ut@fomterv.hu
Forgalomtechnika iroda Dr. Berki Zsolt +36 1 345-9745 forgalom@fomterv.hu berki.zsolt@fomterv.hu
Vasút és felsővezeték tervezési iroda Asbóth Szabolcs +36 1 345-9508 vasut@fomterv.hu asboth.szabolcs@fomterv.hu
 
Laborczi Tamás - közműtervezési igazgató +36 1 345-9790   laborczi.tamas@fomterv.hu
Közműtervezési és vízépítési iroda Haracsi János +36 1 345-9593 kozmu@fomterv.hu haracsi.janos@fomterv.hu
Villamos és Gépész iroda Kovács László +36 1 345-9634 villgep@fomterv.hu kovacs.laszlo@fomterv.hu
Távközlési és Közúti jelzőhálózat tervező Egység Huszár Gábor +36 1 345-9635 tavkozles@fomterv.hu huszar.gabor@fomterv.hu
 
Híd és szerkezettervezési iroda Németh Tamás +36 1 345-9534 hid@fomterv.hu nemeth.tamas@fomterv.hu
Geotechnika iroda Honti Imre +36 1 345-9624 talaj@fomterv.hu honti.imre@fomterv.hu
 
Keszthelyi Tibor - elnök-vezérigazgató +36 1 345-9548   keszthelyi.tibor@fomterv.hu
Igazgatás   +36 1 345-9600 fomterv.vezerigazgatosag@fomterv.hu
Organizáció Fischer Antal +36 1 345-9617 org@fomterv.hu fischer.antal@fomterv.hu
 
Bérczes Miklós - informatikai igazgató +36 1 345-9691   berczes.miklos@fomterv.hu
Informatika Miklósfalvi László +36 1 345-9692 informatika@fomterv.hu miklosfalvi.laszlo@fomterv.hu
 

 

ÖNÁLLÓ SZERVEZETI EGYSÉGEK - FŐMTERV 'TT ZRT.
IRODÁK EGYSÉGVEZETŐK TELEFON EGYSÉG E-MAIL EGYSÉGVEZETŐ E-MAIL
Bérczes Miklós - elnök-igazgató +36 1 345-9691   berczes.miklos@fomterv.hu
 
Üzemeltetési osztály Nyerges-Bognár Katalin +36 1 345-9684   nyerges-bognar.katalin@fomterv.hu

 

TEAMVEZETŐK
TEAMVEZETŐ NEVE TELEFONSZÁM E-MAIL
Úttervezési iroda:
Tóth Kinga Márta +36 1 345-9549 toth.kingamarta@fomterv.hu
Mihálffy Krisztina +36 1 345-9541 mihalffy.krisztina@fomterv.hu
Csordás Erika +36 1 345-9561 csordas.erika@fomterv.hu
Forgalomtechnika iroda:
Beller Roland +36 1 345-9584 beller.roland@fomterv.hu
Kádi Ottó +36 1 345-9686 kadi.otto@fomterv.hu
Kovács Mária +36 1 345-9604 kovacs.maria@fomterv.hu
Vasút és felsővezeték tervezési iroda:
Asbóth Szabolcs +36 1 345-9504 asboth.szabolcs@fomterv.hu
Nagy Zsolt +36 1 345-9509 nagy.zsolt@fomterv.hu
Ladjánszki Balázs +36 1 345-9575 ladjanszki.balazs@fomterv.hu
Közműtervezési és vízépítési iroda:
Dimitrov Gabriella +36 1 345-9587 dimitrov.gabriella@fomterv.hu
Jurcsek Attila +36 1 345-9720 jurcsek.attila@fomterv.hu
Kenyeres Bálint +36 1 345-9605 kenyeres.balint@fomterv.hu
Szép Attila +36 1 345-9648 szep.attila@fomterv.hu
Villamos és Gépész iroda:
Séllei Zsolt +36 1 345-9630 sellei.zsolt@fomterv.hu
Binder József +36 1 345-9628 binder.jozsef@fomterv.hu
Híd és szerkezettervezési iroda:
Szpevák Olívia +36 1 345-9525 szpevak.olivia@fomterv.hu
Süle Ferenc Attila +36 1 345-9517 sule.ferencattila@fomterv.hu
Bertalan Csaba +36 1 345-9539 bertalan.csaba@fomterv.hu
Geotechnika és speciális mélyépítési iroda:
Mihályi Balázs +36 1 345-9766 mihalyi.balazs@fomterv.hu
Fejes Gábor +36 1 345-9765 fejes.gabor@fomterv.hu
Szaló Csaba +36 1 345-9578 szalo.csaba@fomterv.hu

 

SZAKFŐMÉRNÖKÖK
SZAKFŐMÉRNÖKÖK NEVE IRODA TELEFONSZÁM E-MAIL
Domján Tamás Úttervezési iroda +36 1 345-9562 domjan.tamas@fomterv.hu
Ernyei Balázs Úttervezési iroda +36 1 345-9567 ernyei.balazs@fomterv.hu
Haas Péter Úttervezési iroda +36 1 345-9514 haas.peter@fomterv.hu
Hevesi Gábor Úttervezési iroda +36 1 345-9513 hevesi.gabor@fomterv.hu
Kiss Károly Forgalomtechnika iroda +36 1 345-9585 kiss.karoly@fomterv.hu
Fehér Gergely Forgalomtechnika iroda +36 1 345 9746 feher.gergely@fomterv.hu
Gyebnár Péterné Vasút és Felsővezetés tervezési iroda +36 1 345-9654 gyebnar.peterne@fomterv.hu
Szűr Árpád Vasút és Felsővezetés tervezési iroda +36 1 345-9504 szur.arpad@fomterv.hu
Mihályi Géza Villamos és Gépész iroda +36 1 345-9626 mihalyi.geza@fomterv.hu
Suteu Edith Villamos és Gépész iroda +36 1 345-9571 suteu.edith@fomterv.hu
Tuboly László Közműtervezési és vízépítési iroda +36 1 345-9640 tuboly.laszlo@fomterv.hu
Goda Balázs Híd és szerkezettervezési iroda +36 1 345-9532 goda.balazs@fomterv.hu
Tárczy László +36 1 345-9519 tarczy.laszlo@fomterv.hu
Somogyi Attila Vasút és Felsővezetés tervezési iroda +36 1 345-9570 somogyi.attila@fomterv.hu